ضرورت اخذ مجوز برای نصب داربست در پیاده‌روها

  

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

 

مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان بر ضرورت اخذ مجوز برای نصب داربست در پیاده‌روها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان،مهندس زنگی ابادی با بیان این‌که افرادی که برای ساختمان‌سازی نیاز به نصب داربست در محدوده‌ی پیاده‌رو دارند، باید حتماً از سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری مجوز بگیرند، گفت: به افرادی که بدون مجوز داربست نصب کنند، سه بار اخطار می‌دهیم و اگر پس از اخطارها برای اخذ مجوز حضور پیدا نکنند، داربست‌ها جمع‌آوری و کار ساخت‌و‌ساز آن ملک تعطیل خواهد شد.

وی افزود: این اقدام به این دلیل است که هم برای نصب داربست‌ مسایل ایمنی و ترافیکی در نظر گرفته شود و هم این‌که افراد کار را با سرعت بیش‌تری انجام دهند و از طولانی‌شدن وجود داربست در پیاده‌‌روها جلوگیری شود.  

زنگی آبادی به کمبود منابع مالی و نیرو در سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان اشاره کرد و گفت: تمام اقدامات سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری، با کم‌ترین بودجه انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان افزود: هم‌چنین تمام فعالیت‌های سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری با حدود 10 نیرو انجام می‌شود و چون کارهای این سازمان تخصصی است، نمی‌توانیم از سایر نیروهای شهرداری ازجمله نیروهای مناطق چهارگانه استفاده کنیم.

زنگی‌آبادی ادامه داد: معمولاً مراحل پایانی پروژه‌ها به این سازمان واگذار می‌شود؛ بنابراین، نیروهای سازمان مجبور هستند شبانه کار کنند تا پروژه به‌موقع آماده بهره‌برداری باشد.

وی بیان کرد: به‌طور مثال برای بازگشایی معابر منتهی به میدان آزادی، آسفالت این محدوده تا ساعت یک بامداد طول کشید و پس از آن به سازمان تحویل داده شد تا خط‌کشی و نیوجرسی آن نصب شود و برای صبح روز بعد آماده بهره‌برداری باشد.

مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری کرمان اظهار امیدواری کرد با حمایت بیش‌تر، این سازمان بتواند خدمت بیش‌تری به شهروندان ارایه کند و گفت: از شهروندان نیز درخواست می‌کنم برای این‌که این سازمان خدمات بهتری ارایه کند، با ما همکاری کنند.

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه