شهردار کرمان در بازدید از زندان مرکزی بر ضرورت توجه ویژه به مسایل اجتماعی تاکید کرد

شهردار کرمان در بازدید از زندان مرکزی بر ضرورت توجه ویژه به مسایل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد

 

 

 

شهردار کرمان در بازدید از زندان مرکزی کرمان، بر ضرورت توجه به مسایل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سید مهران عالم زاده صبح امروز در حاشیه بازدید از بخش های مختلف زندان مرکزی کرمان که با حضور شهرداران مناطق سه و چهار، مدیر کل حراست شهرداری و مدیرکل اداره زندان های استان کرمان انجام گرفت، ضمن تسلیت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: حوزه مسایل اجتماعی حوزه ای گسترده است و باید به این حوزه توجه ویژه‌ای شود.

وی با اشاره به اینکه بخشی از جامعه در زندان حضور دارد، افزود: اهمیت دادن به حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی و برنامه ریزی دقیق در این حوزه امری مهم و ضروری است.

عالم زاده تصریح کرد: با توجه به مسایل و مشکلات حوزه فرهنگی و اجتماعی لازم است که هم‌راستا با فعالیت ها و اقدامات عمرانی این حوزه نیز مورد توجه قرار گیرد و یک توازن و تناسب در این زمینه برقرار شود، چرا که سرمایه گذاری در این حوزه می تواند باعث موفقیت مردم و جامعه شود.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت همکاری و تعامل دوسویه بین شهرداری و اداره کل زندان ها، برای همکاری و تعامل دوسویه در زمینه های خدماتی و مسایل فرهنگی و اجتماعی اعلام آمادگی کرد و قول مساعد داد.

مدیر کل زندان های استان کرمان نیز در این بازدید ضمن قدردانی و تشکر از شهردار کرمان به واسطه همراهی و حمایت در زمینه های مختلف از جمله مسایل مربوط به انجمن حمایت از زندانیان و ستاد دیه و نیز ارایه خدمات عمرانی به این ارگان،گفت: باید در خصوص آسیب شناسی و در حوزه مسایل اجتماعی و کاهش ورودی به زندان ها تلاش کنیم.

امیری در ادامه همکاری و تعامل شهرداری کرمان با اداره کل زندان ها  را شایسته تقدیر و قدردانی دانست.

گفتنی است در پایان این بازدید مانور آتشنشانی با حضور ایستگاه های شماره 1 و 3 آتشنشانی شهرداری کرمان در محل اداره کل زندان ها برگزار شد.

مریم ایرانمنش

 

 

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه