اقدامات شهرداری منطقه چهار به مناسبت بازگشایی مدارس

 

اقدامات شهرداری منطقه چهار به مناسبت بازگشایی مدارس

 

 

 

 شهردار منطقه چهار شهر کرمان، اقدامات و فعالیت‌های این منطقه به مناسبت استقبال از مهر و بازگشایی مدارس را تشریح کرد.

 

مهندس مومنی با اشاره به اینکه هرساله به مناسبت آغاز مهرماه و فصل بازگشایی مدارس و در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و دانش‌آموزان، اقدامات عمرانی متعددی انجام می‌شود، گفت: هر سال شهرداری با هدف تامین آسایش و رفاه حال شهروندان به ویژه دانش‌آموزان در روزهای آغاز مهرماه، اقدام به پاک‌سازی و به‌سازی معابر و مسیرهای منتهی به مدارس و همچنین شست‌وشوی دیوارهای مدارس می‌کند.

 

وی ادامه داد: در این راستا بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، عملیات تنظیف، ترمیم و لکه‌گیری آسفالت معابر و مسیرهای منتهی به مدارس در حال انجام است.

 

مومنی افزود: همچنین عملیات اجرای فرش موزاییک پیاده روی خیابان 12 آذر، روبه‌روی دبیرستان شاهد و مدرسه عشایری در حال انجام است و به زودی به اتمام می رسد.

 

وی تصریح کرد: پاک‌سازی زمین های خالی و لایه‌روبی جوی‌های معابر اطراف مسیرهای منتهی به مدارس نیز در حال انجام است.

 

مومنی افزود: هرس درختان و بهسازی فضای سبز در مدارس جابربن عبدا... واقع در خیابان شهیدان اعتباری، مدرسه سیدجمال الدین اسدآبادی واقع در خیابان سرباز، مدرسه های شهیده اشرف گنجویی و پروین احمدی نژاد در سرآسیاب و مدرسه شاهد در خیابان شهیدان اعتباری نیز از جمله اقداماتی است که به مناسبت استقبال از مهر صورت گرفته است.

 

وی افزود: امیدواریم با انجام این گونه اقدامات و فعالیت‌ها بتوانیم گامی در جهت تامین رفاه حال شهروندان و دانش‌آموزان عزیز و خدمات رسانی بهتر و بیشتر به آنها برداریم.

 

مریم ایرانمنش

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه