تامین روشنایی بوستان فیروزآباد

 

تامین روشنایی بوستان فیروزآباد

 

 

 

شهردار منطقه یک شهر کرمان، از انجام عملیات تأمین روشنایی بوستان فیروزآباد خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، رضا خیاط زاده گفت: در این راستا به منظور رفع مشکل روشنایی بوستان فیروزآباد و تامین امنیت و ایجاد جلوه های زیبای بصری ، 58 پایه نور در این محدوده نصب شده است .

 

 

 

 

 

 

 وی با بیان اینکه بوستان ها محل استراحت و تفریح شهروندان است، افزود :هر قدر در اماکن عمومی امنیت بیشتر باشد ، شور و نشاط شهروندان نیز بیشتر خواهد شد .

 خیاط زاده روشنایی بوستان ها و اماکن عمومی را یکی از مطالبات و درخواست های شهروندان دانست و تصریح کرد: از آنجا که شهروندان از بوستان ها جهت پر کردن اوقات فراغت خود استفاده می کنند تأمین روشنایی بوستان ها باعث رونق بیشتر این اماکن می شود .

 وی ادامه داد: همچنین در ادامه روند تامین روشنایی بوستان فیروزآباد عملیاتهای اولیه نصب فونداسیون، غلاف گذاری، کابل کشی و همچنین نصب تابلو زمان ، حفر سه حلقه چاه جهت نصب تجهیزات ارت صورت گرفته است .

 خیاط زاده افزود: علاوه بر روشنایی محوطه سطح بوستان، تأمین روشنایی سرویس های بهداشتی نیز انجام شده است .

وی بر اهمیت تأمین روشنایی پارک ها و معابر تأکید کرد و از شهروندان خواست تا مشکلات مربوط به روشنایی بوستان های سطح منطقه را به شهرداری اطلاع دهند تا نسبت به رفع آنها اقدام شود .

خیاط زاده در پایان از شهروندان خواست تا در حفظ و نگهداری تاسیسات شهری که متعلق به عموم شهروندان است، شهرداری را یاری رسانند.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه