جمعی از معلولان کرمانی از خدمات شهرداری قدردانی کردند

سرویس خبر: اداره روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری کرمان به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جمعی از معلولان ضایعه نخاعی و ناشنوایان استان کرمان با ارسال تقدیر نامه ای به شهردار از خدمات شهرداری کرمان به ویژه راه اندازی پارک بزرگ شهر قدردانی کردند.

در بخشی از متن این پیام که تصویری از آن به ایرنا ارسال شد،آمده است: در هنگامه ای که انسانی قرب دوست را وجهه همت خویش می سازد الفاظ و واژه ها ناتوان می شوند و تنها نجوای این نغمه عارفانه است که خدمت بی منت را به زیبایی هر چه تمام تر معنا می کند .

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان کرمان در همین رابطه روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: خوشبختانه پارک بزرگ شهر با دارا بودن شیب های مناسب برای ورود و خروج ویلچرهای معلولان ضایعه نخاعی و همچنین زیبایی های ویژه و جذاب برای ناشنوایان از جمله فواره متحرک زیبا و گل ها و گیاهان تماشایی مکان بسیار مناسبی برای استراحت و تفریح معلولان شهر کرمان خواهد بود.

محمدحسین مولا ادامه داد: همچنین در گذشته نیز شهرداری کرمان اتوبوس ویژه ای را برای جابجایی و رفت و آمد معلولان در اختیار انجمن ضایعه نخاعی قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی از مکان های پر رفت و آمد و مورد نیاز مردم مانند بانک ها ،اداره ها و سازمان ها و همچنین برخی از ساختمان ها امکانات مناسب برای انجام کارها و رفع نیازهای ضروری معلولان وجود ندارد که مسئولان استان باید در این زمینه اقدامات مناسب تری انجام دهند.

مولا فراهم کردن فرصتی مناسب برای برآوردن هر چه بیشتر نیازهای معلولان را زمینه ای برای یافتن معنای واقعی معلولین محدودیت نیست عنوان کرد و افزود: این اقدامات شکوفایی استعدادهای آنها را شامل خواهد شد.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه