استقبال کم نظیر نهادهای مربوط به گردشگری استان از کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری

دبیر کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری خبر داد:

استقبال کم نظیر نهادهای مربوط به گردشگری استان از کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مشاور گردشگری شهردار کرمان و دبیر کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری با اشاره به تلاش های صورت گرفته در حوزه گردشگری شهرداری کرمان در هشت ماه شکل گیری این مجموعه گفت: ایجاد جایگاه مشاور و کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری با دبیرخانه‌ای مستقل جهت پیگیری اهداف آن مد نظر قرار گرفت.

ابوذر نیکبخت با اشاره به استقبال کم نظیر نهادهای مربوط به گردشگری استان از کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری افزود: حضور نماینده شهرداری در مجامع مختلف گردشگری استان و پیشنهاد " طرح جامع شهر نمونه گردشگری کرمان" با استفاده از الگوهای ایرانی- اسلامی و جهت‌گیری، حرکت بر اساس نقشه راهی مشخص از نتایج دعوت اتاق بازرگانی کرمان از شرکت اسپانیایی THR و شکل گیری تفاهم نامه‌ای در این خصوص بوده است.

وی با بیان این که یادآوری نظرات و دیدگاه‌های جمعی از اهالی گردشگری استان نقشه راه طرح جامع گردشگری است اظهار داشت: نتایج تهیه و تنظیم برنامه های کوتاه مدت ویژه ایام نوروز در 25 بند و طرح آن در اولین جلسه کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری و ابلاغ به شورای معاونان محسوس بود.

نیکبخت با اشاره به شروع نصب تابلوهای دو زبانه، نقاشی، المان‌ها و نورپردازی‌های سطح شهر، خاطرنشان کرد: همچنین زیباسازی اطراف هتل‌ها، ساخت سرویس‌های بهداشتی، نصب تابلوهای سرویس‌های بهداشتی، آموزش رانندگان تاکسی و ... آغاز شده و ادامه دارد

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه