برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی فجر

 

 

 سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان، از برگزاری ویژه برنامه‌ای فرهنگی ورزشی ویژه‌ی بانوان کرمانی با عنوان «فجر» خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی گفت: این برنامه در ادامه‌ی فعالیت‌های شهرداری کرمان به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز چهلمین سال این پیروزی شکوهمند برگزار می‌شود.

وی افزود: این برنامه صبح امروز از ساعت 9 صبح در بوستان ریحانه (ویژه بانوان) با حضور جمعی از مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان ادامه داد: میز فروش تولیدات خانگی و صنایع دستی، برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی ورزشی، ایستگاه گریم، میز کتاب و... به عنوان برنامه‌های جانبی این برنامه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در اجرای این برنامه شرکت سالم شهر و هیات ورزش‌های همگانی استان با معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان و فرهنگسرای جان جهان این معاونت همکاری می‌کنند.

حجت‌الاسلام حسینی افزود: امیدواریم لحظات خوب و خوشی برای بانوان کرمانی رقم بخورد.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان همچنین از فعالیت‌های شهرداری‌های مناطق چهارگانه، معاونت خدمات شهری و سایر مجموعه‌های شهرداری در ایام الله دهه‌ی فجر خبر داد و افزود: شهرداری هر منطقه به صورت مشخص برنامه‌های خاصی برای نصب المان، نصب ریسه، چراغ‌های روشنایی و نورپردازی را به اجرا درآورد تا شهروندان در تمامی نقاط شهر این تغییر چهره شهری را احساس کنند.

حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه مردم محوری از تاکیدات ما در برپایی آیین‌های ملی و مذهبی است، گفت: در این راستا همکاری و همراهی خوبی با بخش خصوصی و هیات‌ها و مساجد و سایر کمیته‌های ستاد دهه فجر استان انجام شد تا برنامه‌ها به نحو احسن به اجرا درآمدند.

وی افزود: بصیرت افزایی و ارتقای معنویت در کشور یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود، این موضوع بسیار حائز اهمیت است و باید مورد تاکید قرار گیرد.
سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان با اشاره به شکستن ابهت پوشالی ابرقدرت‌ها توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از انقلاب اسلامی، احیای فرهنگ اسلامی و ارزش‌های آن مورد توجه قرار گرفت و علاوه بر مراکز آموزشی کشور، رسانه‌های گروهی اعم از صدا و سیما، روزنامه‌ها، مجلات و حتی سینما، تئاتر و سایر مسایل هنری و فرهنگی در جهت رشد فرهنگی جامعه‌ی اسلامی به کار گرفته شدند.

اينجا شهرداري کرمان ...
      سامانه ارتباط مردمی : 137
      سامانه پیامکی : 10001371000
      تلفن های تماس : 32268350-034
      آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
      کرمان - خیابان سپه