تجهیز پارک‌های منطقه دو کرمان به مجموعه بازی کودکان

شهردار منطقه دو خبر داد:


تجهیز پارک‌های منطقه دو کرمان به مجموعه بازی کودکانشهردار منطقه دو کرمان با اشاره به آغاز عملیات به‌سازی و زیباسازی پارک مادر، از تجهیز پارک‌های منطقه به مجموعه بازی کودکان و کفپوش استاندارد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علی سعیدی گفت: در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در کودکان و به منظور توسعه و بهبود فضاهای عمومی جهت تفریح و بازی کودکان و آرامش خاطر خانواده‌ها، به‌سازی و تجهیز تعدادی از پارک‌های منطقه به مجموعه  بازی کودکان و کفپوش استاندارد در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این راستا سه عدد مجموعه بازی کودکان از جنس پلی اتیلن در پارک‌های «یاس»، «اندیشه» و «کمیل» نصب شد، افزود: تجهیز تمامی پارک‌ها به وسایل بازی و تندرستی در دستور کار منطقه قرار دارد و به مرور انجام خواهد شد.
سعیدی با اشاره به اهمیت ورزش و تفریح برای بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در تمامی اقشار جامعه، گفت: در همین راستا به‌سازی و زیباسازی پارک مادر با نصب نیمکت جدید، سطل‌های زباله، تابلوهای راهنما، ساعت پارک، اجرای خطوط عابر نابینا، اصلاح نور پارک با تعویض و اجرای پایه‌های جدید روشنایی، اصلاح و تقویت سیستم صوتی پارک و ... در حال انجام است.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه