تقاطع غیر هم‌سطح شهید الله دادی تا پایان خردادماه به بهره برداری می رسد

شهردار کرمان در بازدید از پروژه های شهری:

تقاطع غیر هم‌سطح شهید الله دادی تا پایان خردادماه به بهره برداری می رسد

 

 

شهردار کرمان به همراه جمعی از مدیران شهرداری از تقاطع غیر هم‌سطح شهید الله دادی (ابوذر) و تقاطع سربازان گمنام (امیرکبیر) بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سید مهران عالم زاده در حاشیه این بازدید گفت: تقاطع غیر هم‌سطح شهید الله دادی(ابوذر) بر اساس تعهدات پیمانکار تا پایان خردادماه سالجاری به  بهره برداری خواهد رسید و در این راستا یک سری هماهنگی هایی که قرار بود با اداره برق صورت گیرد، انجام شد.

وی در خصوص تقاطع غیر هم‌سطح سربازان گمنام(امیرکبیر) نیز گفت: در این پروژه تعارضاتی وجود داشت که با معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آن را پیگیری کردیم و دو زمین که برای پست برق لازم بود تحویل شرکت برق شد و کار شروع و قرار شد که اداره برق ظرف هفته آینده تعارض سمت بولوار امیرکبیر را رفع کند تا پیمانکار بتواند شمع های آن را اجرا کند.

عالم زاده افزود: خوشبختانه با این اقدامات این پروژه از لحاظ برق معارض و مشکلی ندارد و قرار است به زودی مشکل جابه‌جایی انشعاب آب نیز با هماهنگی استانداری رفع شود.

گفتنی است شهردار کرمان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه های مشارکتی شهرداری کرمان با موسسه مالی و اعتباری ملل بازدید به عمل آوردند.

مریم ایرانمنش

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه