آماده باش سازمان آتش نشانی کرمان در شب های قدر

آماده باش سازمان آتش نشانی کرمان در شب های قدر

 

 

 

 

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از آماده باش پرسنل سازمان آتش‌نشانی در شب‌های قدر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، علی عسکری گفت: این سازمان با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل با استقرار تیم های عملیاتی، آماده‌ی ارائه خدمات ایمنی و امداد رسانی در حوادث احتمالی شب های قدر است.

وی ادامه داد: تدابیر لازم برای تامین ایمنی شهر و شهروندان در ایام لیالی قدر اندیشیده شده است.

عسکری افزود: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در تکایا و مساجد بزرگ شهر از جمله مصلی، مسجد مهدیه و دیگر اماکن مذهبی مستقر می شوند تا مباحث ایمنی را کنترل کنند، همچنین آتش نشانان و گشت های موتوری  مجهز به تجهیزات اطفاء حریق ، در سطح شهر و اماکن مذهبی مستقر خواهند شد و نکات ایمنی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: در صورت اعلام هیئت‌های مذهبی، سازمان آتش‌نشانی  از تکایا، حسینیه ها و مساجد بازدید به عمل می آورد.

وی با بیان اینکه بازدیدهای ایمنی از مساجد و تکایا با شروع ماه مبارک رمضان توسط کارشناسان این سازمان انجام شده است؛ تاکید کرد: اگر شهروندان قصد برپایی چادر برای برگزاری مراسم شب های قدر را دارند باید نکات ایمنی را رعایت کنند و در اماکن مذهبی و مساجد حتما سیستم سیم کشی برق  توسط افراد متخصص بررسی شود و از ایمنی کولرها مطمئن شوند.

عسکری گفت : شهروندان توجه داشته باشند دربهای خروجی اماکن مذهبی و مساجد حتما جهت خروج باز بوده تا در مواقع ضروری شهروندان بتوانند با حفظ خونسردی و آرامش از محل خارج شوند و همچنین اماکن مذهبی و مساجد حتما به خاموش کننده دستی مجهز باشند.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه