همه‌ی ما یک شهر داریم

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرمان:

همه‌ی ما یک شهر داریم

 

 

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرمان با بیان اینکه «همه‌ی ما یک شهر داریم» گفت: برای به سرانجام رسیدن پروژه‌های عمرانی، همکاری و هماهنگی بین کلیه‌ی دستگاه‌های اجرایی، ضروری و لازم است.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، محمد جواد کامیاب که به نمایندگی از رییس شورای اسلامی شهر و دیگر اعضای این شورا در مراسم افتتاح تقاطع غير هم‌سطح شهید الله‌دادي، سخنرانی می‌کرد؛ گفت: اجرای یک پروژه بدون همکاری نهادهای مخلتف ممکن نیست و اگر می‌خواهیم شهری آباد و زیبا و در خور شأن داشته باشیم، بایستی همه‌ی مسئولان و مدیران استان و شهر احساس مسئولیت و باور کنند که همه‌ی ما یک شهرداریم.

وی ادامه داد: شهرداری نمی‌تواند به تنهایی پروژه‌ها را  اجرا کند و از برق شمال، شرکت‌های گاز مخابرات، آب و پلیس راهور، فرماندهی نیروی انتظامی و امور مالیاتی برای همکاری در اجرای این پروژه تشکر می‌کنم.

وی با قدردانی از شهردار، مهندسان مشاور و اجراکنندگان تقاطع  و پرسنل شهرداری کرمان به خصوص شهردار منطقه سه که این پروژه در حوزه‌ی کاری وی اجرا شده است؛ از شهروندان خوب و صبور به خصوص مردم و کسبه‌ی این منطقه که طی سه سال گذشته مشکلات اجرای آن را تحمل کردند؛ صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد: در این دور شهرداری و شورای شهر قرار شد پروژه‌های نیمه تمام شهرداری اجرا شده و به اتمام برسند.

کامیاب افزود: بعد از اجرای این پروژه‌ها بایستی به طور نسبی شاهد اثراتی مانند کاهش بار ترافیکی، کاهش زمان ترافیک،  افزایش سرعت، کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگی باشیم.  

وی با بیان اینکه امیدواریم شاهد این اثرات پروژه‌ها باشیم، گفت: کمک و همياري استاندار کرمان و معاون عمرانی ایشان در اجراي موفقيت آميز اين پروژه نقش موثری داشته است.

کامیاب بار دیگر از همه‌ی دستگاه‌های دولتی خواست شهرداری را در اجرای پروژه‌ها یاری کنند.

فاطمه نخعی‌فر

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه